znak Božic
 Co se děje...
Fotbal: Před rozhodujícím utkáním podzimu
V 11. kole okresních fotbalových soutěží si božičtí muži „A“ zajeli na hřiště ambiciózního nováčka z Trstěnic. Samotné utkání však bylo od první minuty v režii našich fotbalistů a druhá půle pak už byla pouze naší exhibicí. Nutno dodat, že domácí fotbalisté přijali gólovou nadílku s pokorou.
„B“ tým se v posledním zápase podzimu utkal s posledním mužstvem soutěže Čejkovicemi. Naše očekávané vítězství se však nekonalo a byli jsme nakonec rádi, že jsme vyrovnali.
Dorost i žáci odehráli svoje zápasy v sobotu v Šatově. Zatímco žáci potřebovali nutně bodovat, dorost měl spíš dokázat zlepšenou formu. Dlouho to vypadalo nadějně pro oba celky, žáci však v druhé půli selhali a vrátili se domů s půlpětkovým přídělem. Jak hrály ženy v tuto chvíli nevím, fotografií se vracím k minulému domácímu zápasu s celkem Bukovan. Našim holkám to doopravdy sluší...
Nejdůležitější zápas podzimu se odehraje v neděli v našem hřišti. V souboji o 1.místo v tabulce naši muži přivítají celek Jezeřany-Maršovice. Jestli vyhrajeme, bude mě to něco stát, Jarek Jndásek už se těší...

Muži – III. tř. sk. B
Domácí nestačili, tak jsme si zastříleli
Trstěnice - Božice A 0:11 (0:2)

Ještě v 1. poločase se domácí snažili celkem úspěšně bránit přijatelný stav. Druhý poločas se však změnil v naši exhibici a kdyby padlo dvojnásobně branek, nikdo by se nemohl divit. Škoda jen, že si David Švestka nedal svůj první letošní gól, tolik si to přál. O naše branky se podělili: David Švejdík 3, Jarek Jandásek 3, Jan Kudlička ml. 2, Tomáš Kudlička , Radek Pavlíček a Petr Horký po jedné.

Muži – IV. tř. sk. B
Trošku rozladěný orchestrion
1.FC Čejkovice – Božice B 2:2 (1:1)

Dostali jsem se do vedení po vlastním gólu domácích, ale díky nepřesnostem a taky zbytečnému „dohrávání“ soupeře jsme nakonec byli rádi, že se Kallusovi podařilo vyrovnat. Z nabité lavičky si nakonec ani všichni nezahráli. V brance byl opět R. Těthal. Stínem utkání bylo zranění J. Himala.

Dorost
Domácí nedali ani penaltu
Šatov – Božice 1:3 (0:3)

Do vedení jsme šli díky proměněné penaltě Jana Kašpárka. Po následném faulu gólmana Kuby Benkoviče nám zatrnulo, ale domácí exekutor poslal svou střelu mimo tyče. Poté už jsme neponechali nic náhodě a dalšími brankami Evžena Egnera a Mariana Vávry jsme po prvním poločase vedli 3:0. Ve druhé půli domácí pouze upravili skóre na konečných 1:3.

Žáci
Vedli jsme, ale prohráli jsme
Šatov – Božice 5:1 (0:1)

Díky Čížkovi jsme první poločas vyhráli 1:0. Lukáš Svoboda gólovku neproměnil, Vojta Bačo nedosáhl na padáček domácích, a nakonec to skončilo až příliš krutou porážkou.