znak Božic
 Co se děje...
Nad Božicemi se zamračilo
Po velmi slunečném a jasném minulém víkendu se uplynulou sobotu a neděli objevily nad hrou i výsledky božických fotbalistů mráčky a mraky.
Především mladí hráči sbírají v nových sestavách zkušenosti a snaží se zacelit mezery po bývalých starších oporách. U žáků i přípravek je třeba vzít v úvahu skutečnost, že mají ve svých skupinách velmi silné a kvalitní soupeře a že celky výkonností srovnatelné přeřadily svá družstva do nižších soutěží.
Bývalé žákovské opory v celku dorostenců musely spolknout hořkou porážku v Suchohrdlech. Navíc byli někteří hráči na štíru i s disciplínou.
Muži z áčka i béčka tentokrát na hřištích soupeřů marně hledali střeleckou mušku, a tak je výsledkem všech odehraných zápasů pouhopouhý jeden bodík, který dovezl náš první tým z hřiště nebezpečných Hrušovan n. Jev. Podle předvedené hry jich však mohlo být šest!

III. tř. sk. B
Hrušovany n. Jev. B – Božice A 1:1 (1:1)
V 1. poločase byli o něco lepší domácí, padly v něm i obě branky. Za Božice na 1:1 vyrovnával David Švejdík.
Ve 2. půli byly jasně lepší Božice, ale zabetonovaná obrana domácích i jejich mrštný 52-letý gólman Urban nerozhodný výsledek udrželi.

IV. tř. sk. B
Jiřice – Božice 1:0 (1:0)
Domácí „partyzáni“ měli štěstí a po nastřelené ruce ve vápně vstřelili z penalty jediný – a jak se později ukázalo – rozhodující gól utkání. Šance našich fotbalistů (R. Těthal a J. Himal břevno, několik tutovek J. Jandáska a J. Szabó) zůstaly nevyužity.

Dorost
Suchohrdly – Božice 4:1 (3:1)
Na velmi nekvalitním povrchu (kombinace šotoliny a drnů) se našim dorostencům nedařilo. Otřesený gólman J. Šenkeřík musel být vystřídán a do branky se postavil obránce M. Pikart.
Jediný gól Božic vstřelila nová posila Marian Vávra z Mackovic.

Žáci
Přímětice – Božice 4:0 (2:0)
Hodnocení utkání lze provést jednou větou: Domácí byli jasně lepší! Omlazený tým našich žáků zatím sbírá zkušenosti.

Přípravky
Nový ročník zápasů přípravek zahájili naši nejmladší fotbalisté dvouutkáním v Tasovicích. I oni zatím konsolidují svoje řady a sbírají zkušenosti.
Přímětice – Božice 4:0

Tasovice – Božice 8:0